Dovolená Gradac - zkušenosti

Navštívili jste v minulosti Gradac? Napište svůj příspěvek do naší diskuze a podělte se o své zážitky s těmi, kdo se tam teprve chystají.

Zkušenosti turistů s dovolenou v Gradacu


Hotel Labineca (Tomas) [8. 6. 2016 13:00]

Odpovědět

Dovolená v Gradacu byla minulý rok naprosto v pohodě. Byli jsme přímo v hotelu Labineca - hotel nabízí online webkameru - https://www.webkameryzive.cz/hotel-labineca-gradac (i když v horší kvalitě). Oproti Bašce je Gradac klidnější, je to spodek makarské riviéry, hodně malé mestěčko a nějaké kulturní vyžití se tu moc nekoná. Ale stejně všichni jezdí do Chorvatska hlavně kvůli moři, a to je v Gradacu super včetně podmořského světa :)

Hotel Sunce (Martina Hradilová) [5. 11. 2015 12:25]

Odpovědět

Letošní dovolenou jsme strávili v hotelu Sunce, který leží v původní části Gradacu a byli jsme maximálně spokojeni. Celý zájezd byl za hubičku a přitom tam bylo vše na velmi dobré úrovni. Měli jsme tam polopenzi a s vařením jsme byly opravdu spokojeni. Snídaně byly formou bufetu. Večeře si každý objednával den předem, ale opět formou bufetu byla zelenina apod. Hotel leží prakticky hned u moře - 20 m a má své bazény (jak pro děti, tak velký) a parkoviště, které je pro hosty hotelu zcela zdarma. Pokud někdo hledáte klidnou destinaci, kde jsou překrásné dlouhé pláže, tak mohu jen doporučit. My jsme si to tam tedy užili. Lidé příjemní, ochotní, možnost výletů na okolní ostrovy - Pelješac, Hvar nebo do Dubrovníku, který je cca 150 Km od Gradacu. Přeji všem příjemnou dovolenou, třeba i v Gradacu.

Gradac nádherná dovolená (Zdeněk Čečka) [2. 1. 2014 02:37]

Odpovědět

V Gradacu jsme byli ubytováni v depandaceJure. Jaké bylo naše překvapení že přímo na pláži byl stánek kde se prodával výborný Budvar. my jsme z Budějovic,takžr jsme si připadali jako doma.personál se k nám také tak choval.Jinak je Gradac nádherný místo pro klidnou a pohodovou dovolenou.

Dovolená Gradac v roce 2012 (Karel Pavlík) [6. 7. 2013 17:02]

Odpovědět

V roce 2012 jsme navštívili s přítelkyní Gradac a můžeme všem jen doporučit. Ubytovaní jsme byli v apartmánu Tonci Lasic, kde se k nám chovali velmi přátelsky. Majitelé umí navíc dobře česky, protože u nás v ČR několikrát byli. Co se týče Gradace jako takového, můžeme doporučit všem, kdo mají rádi příjemné posezení v restauracích na pláži s krásným výhledem na moře. Romantickou atmosféru všeho navíc umocňují hory hned nad vesnicí. Zkrátka za nás můžeme jen doporučit. Makarská riviéra má prostě svoji neopakovatelnou atmosféru, kterou budete jinde v Chorvatsku jen těžko hledat.