Dovolená Gradac - zkušenosti

Navštívili jste v minulosti Gradac? Napište svůj příspěvek do naší diskuze a podělte se o své zážitky s těmi, kdo se tam teprve chystají.

Ubytování Gradac

Do Gradacu jezdí během léta mnoho cestovních kanceláří, proto není problém vybrat si z jejich široké nabídky ubytování. Další variantou je, vyrazit sem bez předem sjednaného noclehu. Obavu mít nemusíte, určitě se vám podaří nějaký najít, protože místní je nabízí i v hlavní turistickou sezonu. Nejčastěji na ně narazíte kolem hlavních cest a v nejfrekventovanějších ulicích. Jsou velice rádi, když někoho najdou, kdo se u nich ubytuje. Není výjimkou, že vás i pohostí nějakým nápojem nebo občas i večeří.

Gradac - ubytování

V Gradacu se nachází několik hotelů, například: Marco Polo, Labineca, Sunce, Laguna. První dva mají i své stejnojmenné depandance. Další možností, kde se ubytovat jsou penziony, např. Laguna, Neptun, který nabízí stravování vedle polopenze i all Inclusive, penzion Posejdon a Sausade. Dále je tu hodně soukromých pokojů a apartmánů, například: Vila Amfora, Vila Mirela, Vila Mirnna, Vila Niko nebo Vila Sršeň. Také je se zde nachází kemp.